Pas ndarjes nga Laureta, Roberti i rikthehet dashurisë së vjetër!


Pas ndarjes nga Laureta, Roberti i rikthehet dashurisë së vjetër!

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti kishte nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Roberti ka qenë ai qe e ‘konfirmoi’ ndarjen nga Laureta përmes fshirjes të gjitha fotot me të, ndërsa Laureta është ‘zhdukur’ nga Instagrami që disa ditë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse ka kaluar pak kohë nga ndarja me Lauretën, Roberi duket se e ka harruar shpejtë.

Ai se fundmi ju ka kthy ‘dashurisë së vjetër’.

Roberti njihet si adhurues i verërave.

Ai ka publikuar disa imazhe ku shfaqet në disponim të mirë nën shoqërinë e verës. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *