Pas lindjes, Eni Koçi publikon videon më të ëmbël të vajzës


Eni Koçi vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Genc Prelvukaj së fundi janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Adea, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes Eni ka qenë më e rezervuar në postimet e saj në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh tejet të ëmbël të vajzës së saj./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *