‘Nuk ka më bjonde’, Beatrix Ramosaj ndryshon look dhe ja si duket tani


Beatrix Ramosaj është kthyer në një personazh shumë të komentuar në rrjet, sidomos pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”. Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka treguar se ka bërë një ndryshim në look.

Beatrix ka kthyer sërish ngjyrën e mëparshme të flokëve. “Nuk ka më bjonde. Ajo është kthyer”, ka shkruar këngëtarja në një video të publikuar në Tik-Tok.

Ajo ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit, të cilët duket se e pëlqejnë më shumë me këtë ngjyrë flokësh.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *