Me një postim të gjatë reagon Valdeti pas ndarjes nga Valdrina


Çifti më i komentuar i momentit Valdet e Valdrina, duket se i kanë dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Ishte Valdrina ajo e cila e beri publike ndarjen duke fshirë fotografitë e përbashkëta, shkruan InfoKosova.

E për këtë gjë ka reaguar edhe Valdeti.

Në një story të publikuar Valdeti theksoj se këtë që e ka berë “Valdrina e ka bërë prej nervozes dhe jo me vetëdije të kthjellët”. /InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *