Leonora ja beson grimin Sellmës, përfundon në këtë gjendje!


Leonora ja beson grimin Sellmës, përfundon në këtë gjendje!

Ajo është shumë e dashur për audiencën.

Bëhet fjalë për këngëtarën Leonora Jakupi, e cila u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora kohën e fundit është shumë aktive në rrjetin social, duke zbuluar pak nga jeta e saj private.

Leonora ka publikuar një video nga një salon ondolim, ku shfaqet e rregulluar me shumë stil.

Ka qenë grimerja Sellma që e ka ‘shkri’ Leonoren me këtë grim.

Kaq joshëse po duket këngëtarja në videon e publikuar nga salloni i ondulimit. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *