Këtyre të pasmeve të Megi Pojanit vështir se do t’i rezistoj Endri Cekic


Ka disa muaj që lidhja e Megit dhe Endrit po komenetohet gjërë e gjatë.

Çifti u kapën mat shumë herë nga fansat, shkruan InfoKosova.

Megjithatë ende nuk është bërë një foto publike nga të dy edhe pse janë shumë aktiv që të dy në rrjete sociale.

Në një foto të publikuar nga Megi, shihet se kishte reklamuar të pasmet e saj super të zjarrta./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *