Ish-gruaja e Bleros komenton ndarjen e tij nga Afrona: Të gjithë ndjejnë keqardhje…


Ish-gruaja e Bleros komenton ndarjen e tij nga Afrona: Të gjithë ndjejnë keqardhje…

Tashmë është e konfirmuar se Blero Muharremi dhe Afrona Dika i kanë dhënë fund martesës së tyre dyvjeçare. Edhe pse në fillim nuk e pranuan hapur, ata herë pas here thumbonin njëri-tjetrin përmes postimeve në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Por vetëm pak ditë më parë, këngëtari i njohur vendosi që ta pranonte publikisht se ai dhe bashkëshortja e tij nuk ishin më bashkë.

“Unë dhe Afrona i kemi dhënë fund martesës sonë 2-vjeçare në maj të këtij viti. Arsyet janë tërësisht personale dhe që na përkasin vetëm neve. Nuk ka pasur asnjë moment hapësirë për interpretim, keqinterpretim apo përdorim të imagjinatës. Pra, miq e dashamirës, lidhja jonë ka përfunduar, ndaj situata është e rënduar ashtu siç është, madje edhe pa e kthyer në pjesë të debatit publik. Unë po ju drejtohem me një kërkesë për herë të parë dhe të fundit, me shpresë që do të hasë në mirëkuptimin tuaj- ta lënë ashtu siç është këtë pjesë të jetës sime dhe të mos merremi më gjatë me të. Ky vendim i cili na përkiste vetëm mu..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *