Gëzimja del për kafe me shoqe, përfundon duke u marrë me këtë ‘punë’!


Gëzimja del për kafe me shoqe, përfundon duke u marrë me këtë ‘punë’!

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i show-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo sot ka dalë për kafe me shoqen e saj.

Mirëpo Gëzimja duket se ka ‘harruar të pijë kafe’, duke u marrë vetëm me postimin e videove dhe fotografive në rrjetet sociale, të bëra gjatë këtij takimi.

Për me tepër shikoni veprimin e Gëzimes… /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *