Bora Zemani vishet me fustan të ngushtë dhe po duket si ‘peshk’, do ta tranoi Donaldin


Prezantuesja e njohur, Bora Zemani vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të shumta, përcjell ORAinfo.

Bora së fundmi ka publikuar foto me një fustan të ngushtë dhe po duket si peshk.

Duket se me këtë pamje, Bora do ta ҫmend Donaldin./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *