Xhensila bën ndërhyrje në fytyrë dhe publikon foto pa grim, thjeshtë mahnitëse!


Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj, shkruan ORAinfo.

Këngët që ka sjellë për publikun, gjithmonë janë pëlqyer e klikuar me të madhe.

Se fundmi Xhenisa ka publikuar disa foto ku tregon se ka bërë një ndërhyrje në fytyrën e saj.

Ajo ka bërë vetullat tatu.

Pas kësaj ndërhyrje ajo ka marrë guximin të publikoj foto pa pikë grimi.

Po duket thejshtë mahnitëse. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *