“U ktheva në shtëpi jo normal”/ Çiljeta e trembur përballet me të papriturën, shikon objektin e pazakontë në rrugët e Tiranës (VIDEO)


Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është përballur ditën e sotme me diçka aspak të zakontë. Ajo ka parë një objekt fluturues në qiell që e ka trembur dhe videon e ka ndarë në Instagramin e saj.

“Vetëm mua mund tmë ndodh që sa çoem nga gjumi të dal si njeri normal dhe të më dalin këto gjëra para syve. Dhe të kthehem në shpi jo normal. Çfar mund të jet kjo gjëja tani. Avion nuk qe njëher se s’kish tym mbrapa dhe me sy te lire levizte jo ne linj te drejte”, shkruan ajo krah videos.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *