Pasi e martoi djalin, Shkurte Fejza habit me këtë veshje në natyrë!


Pasi e martoi djalin, Shkurte Fejza habit me këtë veshje në natyrë!

Ajo është njëra nga këngëtaret ikonë të muzikës shqiptare.

Shkurte Fejza, vazhdon të jetë ende aktive në botën e muzikës dhe këngët e saj shndërrohen në hite, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka shumë vite në skenë, ajo duket se çdo ditë e më shumë po rinohet, duke u bërë kështu pjesë e shumë dasmave dhe ahengjeve.

Ditë me parë Shkurta e ka martuar djalin e saj, duket organizuar një dasmë madheshtore.

Ndërsa sonte, këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet në natyrë me veshje tradicioanle.

Këngëtarja po shkëlqente, derisa kishte pranuar mijëra komente pozitive për dukjen. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *