Pas eliminimit të Arta Nitaj në “Dance With Me Albania”, Dafina Zeqiri thumbon KEQ jurinë, ja ç’ka bërë


Arta Nitaj në episodin e kaluar të “Dance Albania”, u eliminua një gjë që shkaktoi reagime negative nga vetë modelja dhe nga audience e emisionit.

Menjëherë pas programit, Arta Nitaj shprehu se meritonte kupën fituese dhe eliminimi i saj nuk ishte i drejtë, pasi kishte jap maksimumin.

E këtë, po e mendon dhe shoqja e modeles, këngëtarja Dafina Zeqiri.

Kjo e fundit, përmes InstaStoryt të saj, postoi një foto të modeles duke kërcyer dhe shkroi:
“E ke mbytur atë pistë kërcimi dhe audienca është juria më e mirë e gjithçkaje! Ata nuk mund të gënjehen” – tha Dafina duke thumbuar jurinë e “Dance Ëith Me”.

E për këtë koment, Arta menjëherë i’u përgjigj Dafinës duke e falënderuar atë për mbështetjen.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *