“Jepi gaz” kërkesa e çudtishme e Reenes për Patrisin, kështu reagon Roberti


“Jepi gaz” kërkesa e çudtishme e Reenes për Patrisin, kështu reagon Roberti

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti kishte nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi ende pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Por që Roberti është një baba single, këtë edhe këngëtari e ka pranuar.

Roberti po tregohet një baba i kujdesëshëm ndaj vjazës së tij, Reene.

Ai së bashku me vajzën e tij dhe vëllain Patrisin shihen të kenë dalur me veturë, por Reene ka një kërkesë për Patrisin që t’i jep gaz më shumë automjetetit që e ngiste. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *