Arsyeja e “fortë” që Arta Nitaj nuk pi alko,hol


Arsyeja e “fortë” që Arta Nitaj nuk pi alkohol

Modelja nga Peja, Arta Nitaj komentohet shumë për fizikun e saj.

Sigurisht, për paraqitjet mbresëlënëse angazhohet shumë.

Bukuroshja seksi kalon kohë në palestër ku ka arritur që të krijojë linjat seksi.

Por, duket se përveç palestrës, ajo ka “ndaluar” së përdoruri edhe pijet alkolike.

Këtë “sekret” e tregoi me një video në “Instastory”.

Duke zbuluar ngadalë barkun e sheshtë ajo tha se kjo është arsyeja se përse nuk konsumon alkohol, dhe ka mjaftë të drejtë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *