Pse nuk ishte e ftuar në dasmën e Arbër Hajdarit? Balina Bodinaku thyen heshtjen: Ju tregoj kush e ka përgjigjen


Balina Bodinaku ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku moderatoret e ngacmuan rreth shumë gjërave.Fillimisht moderatoret e pyetën Balinën nëse do të jetë sërish opinioniste e “Big Brother VIP 2”, por ajo u përgjigj se nuk ka ende asgjë, por nuk e përjashtoi mundësinë.

Ndërsa më pas Fatma e pyetu Bodinakun se pse nuk ishte e pranishme në dasmën e opinionistit tjetër të “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari dhe Balina u përgjigj shkurt duke thënë se për këtë, “duhet të pyesni Arbërin”.Pjesë e shkurtër nga intervista:

Balina: Arbërin pse nuk e keni ftuar këtu në ‘Goca dhe Gra’,

Fatma: E kemi ftuar, por ishte para dasme, pas dasme do ta ftojmë dhe do t’ia bëjmë pyetjen.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *