Pritet të nisë së shpejti/ Balina Bodinaku zbulon a do jetë opinioniste në ‘Big Brother VIP 2’


Balina Bodinaku e ftuar në “Goca dhe Gra”, u pyet nga moderatoret nëse do të jetë sërish opinioniste e “Big Brother VIP 2”.Balina u përgjigj se nuk ka ende asgjë, por nuk e përjashtoi mundësinë.

Pritet të nisë së shpejti/ Balina Bodinaku zbulon a do jetë

“Bisedat mund të kenë filluar, por te unë ende asgjë”.

Kujtojmë që Big Brother VIP 2 pritet të nisë në dhjetor.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *