Për tu dukur me i gjatë se gruaja, Valdrin Sahiti habit me veprimin e tij gjatë pushimeve në Dubai


Valdrin Sahiti jo rrallë merr vëmendje mediatike me postimet e tij.

Kjo për arsye se dizajneri kosovar shfaqet me stile të ndryshme e unike të veshjes.

Se fundmi ai dhe bashkëshortja e tij Edita po i kalojnë pushimet në një hotel luksoz në Dubai, përcjell ORAinfo.

Nga atje, ata kanë sjell disa imazhe ku shfaqet të veshur me shumë stil.

Ndërsa ka qenë Valdrini ai që ka marrë vëmendjen në imazhin ku shfaqet se bashku me gruan e tij, Editën.

Ai për t’u dukur sa me i gjatë pranë bashkëshortes, është ngritur në maje të gishtave.

E duket se me këtë veprim ai e ka arritur qëllimin, pasi po duket me i gjatë se gruaja e tij. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *