Leonora Jakupi ja shpreh simpatinë këtij mashkulli, e quan ‘super star’


Këngetarja e njohur Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Leonora njihet për miqësinë e vjetër që ka me dizajnerin, Valdrin Sahitin.

Madje këngëtarja ja ka shprehur edhe haptas simpatinë që ka për të.

Ajo e ka publikuar njw foto tw Valdrinit, ku ky i fundit shihet i veshur me shumw stil.

‘Hbd super star, Valdrin Sahiti’, e ka përshkuar foton Leonora. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *