Ish-banorja e ‘Big Brother Vip’ i vë ‘flakën’ rrjetit, pozon me të brendshme seksi në fotot e fundit


Ish banorja e Big Brother Vip , Antonela Berisha, ka ngritur temperaturat në rrjet me fotot e fundit.Ajo është shfaqur tejet provokuese teksa pozon me të brendshme seksi.

Kujtojmë se, Antonela është bërë e njohur kur u bë pjesë e Përputhen.

Ajo u evidentua për karakterin e saj shpërthyes dhe pëlqimin e saj për Mevlanin.

Për një periudhë të gjatë kohe u përfol në media për jetën e saj private.

Më pas u bë pjesë e Big Brother Vip, ku nuk arriti të qëndornte dot gjatë në realityshoë. Gjatë qëndrimit të saj pati debate të shumta me aktoren Ariola Demiri dhe një përplasje shumë të fortë me Big Mamën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *