Urimi i ëmbël i Arbanës për ditëlindjen e Diellit na ngrohu zemrat të gjithëve!


Djali i Arbanës dhe Eduartit, Dielli feston sot ditëlindjen, moderatorja ka publikuar një foto bardhë e zi në rrjetin social Instagram, ku uron djalin e saj.

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime”, shkruan Arbana krahas fotos që ka publikuar në Instagram.

Sigurisht që edhe personazhet Vip nuk kanë kursyer aspak urimet në këtë ditë mjaft të lumtur për Arbanës.

Disa urime të përzemërta për djalin e Arbanës vijnë nga Rezarta Shkurta, Arjola Demiri, Eraldo Rexho etj./Iconstyle/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *