U kryqëzua dhe u bë virale veprimi i pazakontë i Alketa Vejsiut ndaj Orgesa Zaimit gjatë spektaklit, reagon menjëherë moderatorja: Duan të na fusin në sherr (FOTO)


Gjatë puntatës së kaluar në spektaklin “Dance Albania” u komentua shumë në rrjet një moment mes Alketa Vejsiut dhe Orgesa Zaimit. Pas eleminimit të Valon Shehut, këngëtarja futet midis tij dhe Alketës dhe e përqafoi. Gjatë atij momenti moderatorja e kap Orgesën nga krahët për ta zhvendosur paksi forcërisht krahë saj pasi kjo e fundit po qëndronte mes tyre.

Ky veprim nga ana e Aketës ndonëse pa ndonjë tendencë, u keqinterpetua në rrjet.U kryqëzua dhe u bë virale veprimi i pazakontë i Alketa VejsiutMirëpo gjatë puntatës së natës së hënë Alketa dhe Orgesa këmbyen më njëra- tjetrën puthje dhe përqafime, për të lënë të kuptuarse mes tyre nuk ka asnjë lloj konflikti.

U kryqëzua dhe u bë virale veprimi i pazakontë i Alketa Vejsiut

“Dëgjova që donin të na fusnin në sherr. Të keqen të na marrin”, i tha Alketa këngëtares.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *