Ndihem shume komod kur jam me vjehrren time thote Gezimja VIDEO


Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i shoë-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Reja e Remzie Osmanit javë me parë ka konfirmuar se po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo gjithashtu konfirmoi edhe se do të bëhet nënë e një djali.

Gëzimja para pak çastesh ka publikuar një foto me fusta të kuq.

Ngjyra e kuqe është një nga ngjyrat më të preferuara trë saj, ku shihet mjaftë bukur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *