Fidani dhe Rita habisin fansat me paraqitjen e fundit


Fidani dhe Rita vazhdojnë të surprizojn publikun me projekte muzikore.

Çifti këtë herë kanë realizuar një cover me një këngë mjaftë të njohur në gjuhën turke.

Më ndryshe se që jemi mësuar, por edhe këtë herë arritën mijëra dëgjues dhe pëlqime.

Dyshja kanë realizuar cover të këngës hit ”Dheeme dheeme”. /Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *