Shkurte Fejza po tregohet vjehërr e kujdesëshme, publikon këngën dedikuar resë


Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza këtë vikend ka pasur një gëzim të madh.

Ajo këtë të diele martoi djalin e saj, ku sollën shumë atmosferë.

E shumë momente emocionuese nga janë publikuar në rrjete sociale, përcjell ORAinfo

Shkurte Fejza publikon këngën dedikuar resë.

Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza ka publikuar projektin e ri.

Ai i dedikohet nuses së djalit dhe premierën e pati në martesë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *