Rita tallet keq Fidanin, reagimi i këtij të fundit i papritur!


Rita i bënë prank Fidanit

Rita dhe Fidani, janë dyshja më e ndjekur dhe me e dashur kohëve të fundit.

Çifti janë të pa ndarë në mbrëmje, koncerte e dasma.

Nga një video ku Rita, ndau në Instagram, shihet ajo derisa tallet me Fidanin në veturë.

Shihni si e reagon Fidani, me sjelljet e Ritës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *