Pasi ja vidhen telefonin, në këtë gjendje shfaqet Fifi rrugëve të Amerikës


Pasi ja vidhen telefonin, në këtë gjendje shfaqet Fifi rrugëve të Amerikës

Filloreta Raçi, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, tashmë ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, Fifi llogaritet si njëra nga artiset më të nga publikuar, shkruan ORAinfo.

Sezoni veror ka qenë i stërngarkuar me koncerte e ndeja, të cilat këngëtarja shpesh herë i ka postuar edhe në rrjetet e saj sociale.

Gjithsesi, përveç punës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën private.

Tashmë, ajo është me e lumtur se kurrë në krah të Adis Patushit.

Se fundmi Fifi se bashku me të dashurin e saj kanë shkuar në Amerikë.

Atje ajo kishte rënë pre e hajnave, të cilët ja kanë vjedhur telefonin.

Ka qenë këngëtarja që e ka bërë të ditur lajmin, duke kërkuar nga miqtë të saj që mos t’i shkrujanë derisa të kthehet në Tiranë.

Ndërsa sot, Fifi ka publikuar një foto ku shfaqet pak e merzitur.

E veshur me stil dhe e grimosur bukur, Fifi duket se ende po e vuan vjedhjen e telefonit të saj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *