Brenda shtepise luksoze te Marina Vjollces/ Shikoni sa shume eshte rritur vajza e saj Marget


Ishte vetem nje adoleshente kur u be pjese e ekranit shqiptar ndersa tani Marina Vjollca eshte nje prej persoanzheve me te dashur per publikun.

Per te dytin vit radhazi ne e shohim ate nen moderimin e emisionit humoristik ‘Klanifornia’ ne televizionin Klan.

Perpos angazhimeve te shumta, moderatorja eshte shume aktive ne rrjetet socilae dhe shpesh ndan per ndjekesit momente nga jeta e saj private apo profesionale.

Disa vite me pare ajo u martua me Getoarin dhe tani te dy bejne nje jete shume luksoze.
Cifti jeton midis Tiranes dhe Kosoves pasi prinderit e tyre jane te ndare ne keto dy shtete.

Shtepia ku ata jetojne eshte moderne dhe shume e bukur. Nje shtepi e arreduar me shume klas dhe cdo gje duket e kuruar deri ne detajet me te vogla.

Kujtojme se Marina dhe Getoari jane nje nder ciftet me simpatike dhe te komentuar te showbizit shqiptar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *