Bora Zemani dhe Xhensila Myrtezaj bejne ”XING” me veshjen/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?


Moderatorja shqiptare mori vëmendje me paraqitjen e saj elegante në kompletet serioze ngjyrë blue të dizajnuara me lule të bardha, shkruan lajmi.net.

Ajo mori pëlqime e shumë komplimente nga ndjekësit e saj, e cila tani ka 1 milionë sosh.

Mirëpo, mbase nuk e dinit por Bora Zemani në këto foto ka kopjuar veshjen e Xhensilës.

Theksojmë se ishte këngëtarja Myrtezaj ajo e cila u shfaq e para me të njëjta komplete, e më pas Bora bëri ‘xing’ me të.

Kujtojmë, se Xhensila në festën e ditëlindjes së Borës muaj më parë ka zbuluar për herë të parë se ajo dhe moderatorja janë shoqe që nga shkolla e mesme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *