Zbulohet ‘pa dashje’ lidhje e re e Adriana Matoshit?


Zbulohet ‘pa dashje’ lidhje e re e Adriana Matoshit?

Driloni dhe Beslira, mbrëmë kurorëzuan dashurinë.Eventi u mbajt në prani të afro 300 të ftuarve në Prizren, ku mes tyre nuk munguan fytyrat publike.

Deputetja, njëherësh aktorja Adriana Matoshi ishte në mesin e tyre.

Ajo foli për miqësinë me çiftin teksa sigurisht pati edhe një urim.

Por, ‘rrugës’ përgjatë bisedës duket se rrëshqiti një informacion i ri.Me shumë gjasë, aktorja është në një lidhje dashurie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *