Nuk e kemi pare asnjehere pa grim/ Ja si duket Rudina Magjistari pa pike makeup-i ne fytyre


Rudina Magjistari eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te pelqyera nga publiku. Ajo njihet per hijeshine dhe elegancen e saj.

Moderatorja gjithmone eshte shfaqur e kuruar deri ne detaj dhe se vitet nuk kane ndryshuar asgje nga ajo . Prej vitesh tani ajo ka shoqeruar pasditet tuaja ne ekran.

Ajo ka publikuar nje foto ne rrjetin social Instagram ku shfaqet pa make up. Fotoja ka marr shume komente pozitive nga fansat duke thene se Rudina sido qe te pozoje eshte e bukur gjithmone.

Rudina ne foton e publikuar duket po aq e bukur sa edhe e grimuar!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *