Fustanin që ka veshur Qëndresa e Labit do ta dëshironte ta vishte çdo femër!


Fustanin që ka veshur Qëndresa e Labit do ta dëshironte ta vishte çdo femër!

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një dasmë.

E veshur me fustan të shkurt e me stil të veçantë, Qëndresa paska shkëlqyer.

Një fustan kaq të bukur do të dëshironte ta vishet çdo femër nëpër ndeja të veçanta. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *