Fifit i ndodh e papritura në mes të Manhattanit, ja porosia që ka këngëtarja për ndjekësit


Fifit i ndodh e papritura në mes të Manhattanit, ja porosia që ka këngëtarja për ndjekësit

Këngëtares shqiptare Fifit i ka ndodhur diçka e pa pritur gjatë turneut të saj në Amerikë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Fifi shkruan se dikush i vodhi celularin në mes të Manhattit, ndërsa dha dhe një mesazh për ndjekësit.

’Kushdo që tenton me më thirr ose me më shkrujt mos u lodhni. Derisa të vij në Tiranë Fifi është pa numër’, ka shkruar Fifi në Facebook.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *