Të veshura të dyja në të zeze, Shyhretja dhe Engji duken si të ishin motra


Të veshura të dyja në të zeze, Shyhretja dhe Engji duken si të ishin motra

Shyhrete Behluli, është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në shumë dasma e ahengje brenda dhe jashtë vendit.

Krahas muzikës, Shyhretja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga përditshmeria e saj, përcjell ORAinfo

Së fundi, aj ka ndarë një foto nga një dasmë bashkë me vajzën e saj.

E të veshura të dyja njësoj, ato po duken si të ishin motra./ORAinfo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *