Nuk e mohon më B/ora, shfaqet dorë për dore në prapaskenë me Donaldin


Nuk e mohon më Bo/ra, shfaqet dorë për dore në prapaskenë me Donaldin

Dyshja Bo./ra Zemani dhe Donald Veshaj, janë padyshim dy nga emrat më të përfolur në publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Takimi i tyre brenda shtëpisë së Big Brother dhe më pas edhe lidhja e Donaldit me Beatrix Ramosaj, ishin kryefjala e mediave rozë për muaj të tërë.

Së fundi, Bor.a dhe Donald duket se i kanë rregulluar raportet, madje sonte Bo.ra do të jetë e ftuar në emisionin e Donaldit ‘Më lër të flas’.

E Bo,ra më nuk po e mohon as lidhjen me Donaldin.

Ajo sot ka publikuar një foto në Instagram ku shihet ajo dhe Donaldi të kapur për dore në prapaskenat e emisionit./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *