Marigona shfaqet e lumtur me Meyson nga dhoma e tij unike


Marigona shfaqet e lumtur me Meyson nga dhoma e tij unike

Modelja Marigona Krasniqit shihet më e lumtur se kurrë derisa ka në kohë djalin e saj.

Duke qenë se është lindja e parë dhe u bë nënë për herë të parë, edhe përgatitjet për vogëlushin janë bërë të veçanta.

Së fundmi ajo ka pozuar nga dhoma e djalit, Meyson, duke e treguar tani më kompletuar.

E buzëqeshur dhe duke e shijuar mëmësinë ajo pranoj mijëra komente pozitive ehe për linjat e saj që duken në formë pas lindjes. /Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *