Kaq vite pas serialit, do të befasoheni si duket tani Nermini


Kaq vite pas serialit, do të befasoheni si duket tani Nermini

Selin Demiratar është një prej aktoreve më të njohura turke.

U bë e njohur me rolin e saj të ‘Nerminit’ në serialin ‘Jetë e hidhur’, përcjell ORAinfo.

Si protagoniste e këtij seriali u bë shumë e pëlqyer edhe në publikun shqiptar.

E kaq vite pas serialit duket se Nermini ka ndryshuar shumë dhe mezi po mund të njihet./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *