Kaq vite pas serialit, do të befasoheni si duket tani Nermini


Selin Demiratar është një prej aktoreve më të njohura turke.

U bë e njohur me rolin e saj të ‘Nerminit’ në serialin ‘Jetë e hidhur’, përcjell ORAinfo.

Si protagoniste e këtij seriali u bë shumë e pëlqyer edhe në publikun shqiptar.

E kaq vite pas serialit duket se Nermini ka ndryshuar shumë dhe mezi po mund të njihet./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *