Era Istrefi dhe Don Xhoni në një lidhje? Puthja ‘e shumëpritur’ po bën namin në rrjet (VIDEO)


Era Istrefi dhe Don Xhon kanë sjellë një nga projektet më të suksesshme muzikore të momentit me titullin “Hala”. Pas kësaj, të dy ftohen në koncerte muzikore për të performuar para publikut.

Veprimi i Don Xhonit ndaj Erës ka shkaktuar reagime të shumta, aq sa të gjithë mendojnë se tashmë janë në një lidhje.

Reperi e tërheq pas vetes dhe i dhuron një puthje në faqe ndërsa Era buzëqesh, por nuk dihet nëse mes tyre ka nisur një romancë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *