Shihni çfarë i bën Erioni në prapaskenë Mikelës


Për’puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri.

Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta.

Publiku i do si çift, Erionin e Mikelen, po distanca i ndau ata.

Pas shumë diskutimesh Erioni dhe Mikela lanë studion por shikoni prapaskenat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *