Rita Haziri krejt vishet zi, në këtë gjendje nuk e kemi parë kurrë!


Rita Haziri krejt vishet zi, në këtë gjendje nuk e kemi parë kurrë!

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg.

Ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Pas përfundimit të sezonit veror të ngarkuar me dasma dhe ahengje, Rita ka vendosur qe të merret me pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi nga Zvicra, ku ka habitur të gjithë me pamjen.

E veshur krejt zi, ajo që bie në sy është se Rita shfaqet me flokë të kapura dhe pa grim.

Kaq të parregulluar nuk e kemi parë kurrë këngëtaren e dashur për publikun shqiptarë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *