Rikthehet Ledjana por me një ndryshim goxha të madh


Ledjana Prenga, është njëra ndër ish-konkurrentet më të komentuara të emisionin më të shikuar në vend “Përputhen”.

Pas largimit nga emisioni e vetme ajo u përfol edhe më shumë për jetën e saj private e shumëçka tjetër, shkruan InfoKosova.

Çdo postim i saj në rrjete sociale padyshim se kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet nga të gjithë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Ledjana ka postuar një foto teksa shihet qartë ndryshimi i saj jo vetëm në pamje por edhe në peshë./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *