Edona del për kafe me shoqe, flokët që i janë rritur shumë morën vemendjen


Edona del për kafe me shoqe, flokët që i janë rritur shumë morën vemendjen

Edona Llalloshi është njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo njihet edhe si njëra ndër artistet më elegante të estradës, përcjell ORAinfo.

E sot Edona ka publikuar një foto ku shihet se ka dal për kafe me një mikeshë të saj.

Ajo që bie në sy janë flokët e saj që qenkan rritur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *