Sara Hoxha publikon foton e parë të vogëlushes pak ditë pasi lindi vajzën


Sara Hoxha publikon foton e parë të vogëlushes pak ditë pasi lindi vajzën

Pak ditë pasi lindi vajzën, Sara Hoxha publikon foton e parë të vogëlushes.

Para disa ditësh trashëgimtarja e ‘Top Channel’, dhe partneri i saj, prezantuesi i njohur, Ledion Liço, janë bërë prindër të një vajze.

Ndërsa sot, Sara ndau një fotografi të vajzës në Instagram, shkruan lajmi.

Në fotografi shihej njëri nga djemtë teksa puth motrën.

Rikujtojmë që ky është fëmija i tretë i Sarës dhe Ledionit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *