Oriola Marashi bëhet me veturë luksoze të tipit “Lamborghini”


Oriola Marashi bëhet me veturë luksoze të tipit “Lamborghini”

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, vazhdon të jetë një nga personazhet që arrin vëmendje.

Përmes rrjeteve sociale, ajo qëndron aktive duke i informuar fansat për projektet e saj si dhe ndanë imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka zbuluar veturën super luksoze.

Përmes disa fotografive në InstaStory ajo është shfaqur duke bërë poza në veturë të tipit “Lamborghini”./Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *