Nuk i flet moderatores? Gazetari zbulon pse ia kam lënë “seen” Arbana Osmanit


Gazetari i showbizit, Eraldo Rexha është shprehur se në rrjetin social ‘Whatsapp’, ia ka lënë ‘seen’, moderatores Arbana Osmanit.

I ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” tregoi se gjatë kohës që Osmani ishte shtatzënë, nuk ishte shumë aktive në rrjetet sociale.

“Ja kam lënë seen Arbanës. Gjatë periudhës që Arbana ka qenë shtatzënë dhe nuk ka qenë shumë aktive, shkruante mesazhe dhe thoshte më fal, a mund ta di kur do përgjigjesh”-tha ai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *