Lulja lajmërohet për herë të parë pas lindjes me bebin, kështu duket fytyra e saj


Lulja lajmërohet për herë të parë pas lindjes me bebin, kështu duket fytyra e saj

Lule Hajdari dhe Lirimi janë bërë prindër për herë të dytë.

Pos vajzës Elena, ata tani kanë edhe një vajzë tjetër, përcjell ORAinfo.

Vajzën e dytë e kanë pagëzuar me emrin Oriana.

E, Lulja sot për herë të parë pas lindjes është lajmëruar përmes një foto me bebin në krah.

Lulja duket bukur pas lindjes, ndërkaq bebit I ka mbuluar fytyren me një foto zemër. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *