Gresa pasi martoi vëllain ndan momentin më të ëmbël nga dasma


Gresa pasi martoi vëllain ndan momentin më të ëmbël nga dasma

Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri, pasi para katër muajve është bërë nënë për herë të parë.

Gresa, muaj më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilin e pagëzoi me emrin, Dielli.

Ditë me parë, Gresa ka martuar vëllanë e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo para pak çastesh ka sjellë imazhin më të mirë nga dasma e vëllait.

Është Gresa ajo e cila ka ndarë momentin më të mirë me vëllaun dhe nuse.

“Qofshi të lumtur gjithmonë”, ka shkruar Gresa. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *