Gili po bëhet gjyshe, zbulohet gjinia e bebes


Befasitë nuk kanë të ndalur në estradë.

Lajmi i fundit është se këngëtarja Gili po bëhet për herë të parë gjyshe, shkruan “Kosovarja”.

Djali i saj Roberti dhe bashkëshortja e tij Herolina janë në pritje të fëmijës së parë, që është djalë.

Urime!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *