Fifi lajmërohet nga Amerika, qenka transformuar në pamje


Fifi lajmërohet nga Amerika, qenka transformuar në pamje

Filloreta Raçi, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, tashmë ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, Fifi llogaritet si njëra nga artiset më të nga publikuar, shkruan ORAinfo.

Sezoni veror ka qenë i stërngarkuar me koncerte e ndeja, të cilat këngëtarja shpesh herë i ka postuar edhe në rrjetet e saj sociale.

Gjithsesi, përveç punës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën private.

Tashmë, ajo është me e lumtur se kurrë në krah të Adis Patushit.

Se fundmi Fifi se bashku me të dashurin e saj kanë shkuar në Amerikë,

Nga atje Fifi ka sjell disa imazhe tu tregon se është transformuar në pamje.

Me flokë të prera ‘shishka’ dhe me grim të rëndë, Fifi po duket person tjetër.

A po e njihni?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *